ANUNȚ PUBLIC - Privind decizia etapei de încadrare

11.17.2022
ANUNȚ PUBLIC - Privind decizia etapei de încadrare

COMUNA BACIU, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,, Extindere rețea de canalizare în localitatea Baciu, comuna Baciu, județul Cluj “ propus a fi amplasat în satul Baciu, comuna Baciu, județul Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, str. Dorobanților, nr. 99 și la sediul COMUNEI BACIU, cu sediul în sat Baciu, str. Nufărului, nr. 1, jud. Cluj, în zilele de luni – joi între orele 0900 – 1600 și vineri între orele 0900 – 1200.

Obeservațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, str. Calea Dorobanților, nr. 99, jud. Cluj.