2019.11.27 - Anunț cu privire la drumul de legătură Comuna Baciu -> viitoarea centură ocolitoare a municipiului Cluj Napoca

11.27.2019
2019.11.27 - Anunț cu privire la drumul de legătură  Comuna Baciu -> viitoarea centură ocolitoare a municipiului Cluj Napoca
FOTO:


În urma ședinței tehnice desfășurate în data de 27 noiembrie 2019 la Primăria Cluj Napoca dorim să vă anunțăm că începând cu data de 1 Decembrie 2019 vor începe o serie de foraje și studii pe traseul drumului de legătură Comuna Baciu - viitoarea centură ocolitoare a municipiului Cluj Napoca (drumul de legătură DN1 F cu Transregio Feleac TR35).
Studiile se vor face în zona pășunii Baciu, livezii Baciu și vor coborî până în zona terenului de fotbal din localitatea Baciu. 
Dorim pe această cale să anunțăm toți proprietarii de teren din acea zonă cu privire la aceste aspecte și vă rugăm să manifestați înțelegere și colaborare pentru a se putea desfășura cât mai bine activitățile aferente acestui proiect foarte important pentru comunitatea noastră.Mai multe informații cu privire la acest proiect, puteți obține de la Primăria Comunei Baciu

Vă mulțumim.